Joj, ted jsem se z tebou dostal do EK. To jsem netušil, že tu budeš ráno:-)Juandev (talk) 07:23, 1 March 2012 (UTC)

Tak já du nakupovat. Juandev
Ahoj :-)
V diskusi k článku jsem psal dotaz, ale pak jsem ho smazal, když jsem zjistil, že se objevuje přímo pod článkem. Najdeš ho když tak v historii. Jan.Kamenicek (talk) 07:28, 1 March 2012 (UTC)
PS: Existuje "licence" i "license" [1] [2], nebylo tedy třeba opravovat. Jan.Kamenicek (talk) 07:33, 1 March 2012 (UTC)
Aha, to jsem nevěděl, já to opravil podle browserového opravníku. Juandev (vidíš editační tlačítka? Já tady už několikátý den postrádám editační tlačítka)
Tlačítka momentálně vidím (ve Vektoru). Já ale zase z nějakého důvodu v článku nemám možnost editovat po sekcích, byť tady na téhle diskusní stránce ji mám. Jan.Kamenicek (talk) 12:19, 1 March 2012 (UTC)

UpřesněníEdit

Je zde zájem se více poznat s kulturními institucemi, proto budou činěny kroky, aby k tomu došlo

- jde o to, že doposavad jsme k tomu přistupovali tak, že nám při navazování jednání šlo o to vědět něco o kulturní instituci. Uvědomili jsme si, že ale sami instituce neznají nás. Líbila se nám srbská konference jejíž primárním cílem nebylo se prezentovat, ale vzájemně se poznat. U nás byly zatím jen nápady, že by jsme chodili na akce (konference) GLAMu a bavili se tam s lidmi z kulturního sektoru, nebo že by jsme uspořádali také společnou konferenci na toto téma. Jasné? Juandev

Zkusím z toho vysvětlení něco vytěžit, uvidím, jestli dám něco smysluplného dohromady, přinejhorším tam ta jedna věta nebude. Jan.Kamenicek (talk) 12:18, 1 March 2012 (UTC)